AndrychówBudzówBystra SidzinaJabłonkaJordanówKalwaria ZebrzydowskaKoszarawaLanckoronaLipnica WielkaMaków PodhalańskiMucharzStryszawaStryszówSucha BeskidzkaWadowiceZawojaZembrzyce

 

Zapraszamy do Hotelu Wadowice i Restauracji Cardamon

Hotel Wadowice to miejsce łączące nowoczesność, praktyczność, wygodę oraz korzystną lokalizację. Znajdujemy się tuż przy trasie Bielsko Biała – Wadowice - Kraków. Bliska odległość od centrum Wadowic i dworca kolejowego (10-15 minut spacerem) jak również umiejscowienie Hotelu nad rzeką Skawą, czyni go niezwykle atrakcyjnym.
 
Restauracja Cardamon to miejsce spotkań towarzyskich, rodzinnych, biznesowych. Zapraszamy do restauracji wewnątrz hotelu Wadowice, gdzie polska kuchnia i tradycyjne przepisy grają pierwsze skrzypce. Restauracja rozmieszczona jest w dwóch salach, tworząc przy tym dyskretny, ciepły, domowy klimat.  

Jednym z atutów Cardamonu jest tzw. otwarta kuchnia, która umożliwia gościom „podglądanie” szefów kuchni przy tworzeniu dań. 
 
Cardamon to miejsce spotkań towarzyskich, rodzinnych, biznesowych. Zapraszamy do restauracji wewnątrz hotelu Wadowice, gdzie polska kuchnia i tradycyjne przepisy grają pierwsze skrzypce. Restauracja rozmieszczona jest w dwóch salach, tworząc przy tym dyskretny, ciepły, domowy klimat.  Jednym z atutów Cardamonu jest tzw. otwarta kuchnia, która umożliwia gościom „podglądanie” szefów kuchni przy tworzeniu dań. 
 
W  menu restauracji znajdą Państwo śniadania na ciepło, tradycyjne polskie obiady, pasty, desery i ciasta dla maluchów. Stawiamy na jakość i smak w najmniejszym detalu, dlatego też podajemy najlepsze mieszanki kaw i herbat z różnych zakątków świata.
W okresie letnim dysponujemy potężnym murowanym grillem wraz z  ogródkami na terenie hotelu między innymi z widokiem na wartką rzekę Skawę.
 
Na ścianach Cardamonu znajdą Państwo piękne grafiki miasta, które tworzą klimat i cieszą oko.  Pomieszczenia umożliwiają mobilność, dlatego też na życzenie naszych gości sale restauracyjne staną się salami bankietowymi, szkoleniowymi itp.